LEW MOTO, Professional Diesel Center

Regeneracja i naprawa pompy Yanmar

HISTORIA FIRMY Yanmar

Firma Yanmar powstała w Japonii w 1912r, natomiast w roku 1989 r. ustanowiła spółkę z firmą AMMANN i obrała nazwę Grupa Yanmar, posiada fabrykę we Francji, która jest producentem minikoparek. Yanmar stał się wyłącznym importerem maszyn Yanmar na rynek europejski.

Podstawowym zakresem działalności Grupy Yanmar jest m.in. projektowanie i konstruowanie maszyn i urządzeń budowlanych, obejmujących mini i midi koparki, ładowarki kołowe oraz wysokoprężne silniki, które to posiadają pompy wtryskowe diesel – marki Yanmar, stosowane w maszynach rolniczych i budowlanych.

Firma Yanmar posiada długą historie produkcji również małych silników diesla, które posiadają pompy wtryskowe diesla- marki Yanmar, stosowane w różnych modelach mini traktorków.

Marka Yanmar znalazła również odbiorców na rynku Polskim, gdzie wiele się dzieje, jak chociażby budowy dróg, czy infrastruktury telekomunikacyjnej. W Polsce główny rynek stanowią trzy grupy maszyn:

  • 0,5 – 2 t np minikoparka SV18
  • 3,5 – 4 t minikoparka ViO 33
  • 8 t minikoparka ViO 80
  • agregaty THERMO KING
 

Na polski rynek rocznie wpływa znacząca znacząca ilość maszyn kompaktowych. Maszyny te oparte są na układach zasilania wtryskowego diesel – pompy wtryskowe marki Yanmar.

Naprawy pomp wtryskowych YANMAR W LEW MOTO
Firma LEW MOTO w swojej wieloletniej historii posiada również współpracę z korporacją obsługującą rynek międzynarodowy maszyn producenta Yanmar, które to występują w układach zasilania wtryskowego diesel. LEW MOTO dokonuje napraw oraz regeneracji pomp wtryskowych, które to występują w tych układach zasilania. Firma nasza działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie w naprawach oraz regeneracji pomp wtryskowych Yanmar. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zakładami, serwisami i firmami. Dysponujemy fachowymi pracownikami na serwisie i biurze, posiadamy profesjonalne stanowiska do przeprowadzania napraw i regeneracji pomp wtryskowych Yanmar.

Zapraszamy wszystkich wymagających, którzy posiadają maszyny budowlane, rolnicze oraz agregaty marki Yanmar.

error: Treść znajdująca się na tej stronie jest chroniona !!