LEW MOTO, Professional Diesel Center

Regeneracja i naprawa pompy CASE

HISTORIA FIRMY CASE

Założycielem firmy CASE w roku 1842 był Jerome Case, który zaczął od produkcji młockarni. Z biegiem czasu firma zasłynęła na cały świat z konstrukcji i wykorzystywaniu maszyn parowych w rolnictwie. Do roku 1912 firma CASE zasłynęła jako największy producent sprzętu do budowy dróg, a do połowy lat 90 XX w. Case stał się głównym producentem sprzętu budowlanego kategorii „light” oraz „medium”. W 1869 Case wyprodukował pierwszy traktor z silnikiem parowym, a w roku 1905 pierwszy silnik spalinowy, natomiast w 1911 r. pierwszy traktor z silnikiem spalinowym. Na przestrzeni dziesięcioleci Case wprowadził zmiany w swoich produktach i usługach i stał się producentem światowych technologii w silnikach wysokoprężnych, wyróżniających się niskim zużyciem paliwa i wysoką mocą, które to są stosowane na całym świecie w rolnictwie, budownictwie, przemyśle, pracach komunalnych miejskich.

Firma LEW MOTO od wielu lat dokonuje napraw i regeneracji podzespołów zasilania wtryskowego silników wysokoprężnych Diesel, które stosuje się w maszynach marki CASE. Posiadamy światowej klasy sprzęt i wyposażenie serwisu oraz wykwalifikowaną i wyszkoloną technicznie kadrę. Jesteśmy przygotowani sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających.

Naprawa pomp wtryskowych CASE w LEW MOTO
W firmie LEW MOTO dokonujemy napraw oraz regeneracji następujących podzespołów:

  • naprawa i regeneracja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy CASE do maszyn rolniczych, żniwnych, budowlanych, załadunkowych i komunalnych.

CASE montuje w swoich urządzeniach podzespoły nowatorskie od wielu lat do chwili obecnej. Świadczy o tym zastosowanie pomp wtryskowych takich jak AMERICAN BOSCH oraz CUMMINS CAPS. Wprowadzenie wysokojakościowych i skomplikowanych podzespołów zasilania wtryskowego Diesel powoduje polepszenie kultury pracy silników oraz chroni środowisko naturalne. W naszym serwisie posiadamy bogate wyposarzenie stanowisk diagnostycznych, parku maszynowego oraz dużego magazynu części zamiennych. Daje to możliwości giagnostyki, testów kontrolnych, napraw bieżących i odbudowy technologicznej skomplikowanych podzespołów. W LEW MOTO stosujemy zaawansowaną technologię aby sprostać obsłudze technicznej i wykonać działania naprawcze skomplikowanych podzespołów Diesla.

error: Treść znajdująca się na tej stronie jest chroniona !!