LEW MOTO, Professional Diesel Center

Regeneracja i naprawa pompy Perkins

HISTORIA FIRMY PERKINS

Firma Perkins została założona przez Franka Perkinsa, w roku 1932 w Peterborough w Anglii. W roku 1959 została sprzedana producentowi maszyn rolniczych Massey Ferguson. W 1994r Perkins wyprodukował swój 15 – milionowy silnik. Perkins produkuje silniki Diesla, w których stosuje się pompy wtryskowe Perkins, które to mają zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych, ciągnikach, jednostkach pływających. Perkins jest producentem, który wypuścił na rynek pierwszy, szybki silnik wysokoprężny. W Polsce produkowano silniki Perkinsa z serii AD3.152 oraz A4.236 w Zakładach Mechanicznych URSUS. Polska zakupiła licencje w 1974r od firmy Massey Ferguson i od 1978r w Polsce rozpoczęto produkcję 3-cylindrowego silnika. Marka Perkins trwale zapisała się na rynku Polskim i regularnie rozwijała się w produkcji podzespołów w silnikach wysokoprężnych i pompach wtryskowych diesel marki Perkins.

Firma LEW MOTO w 1984 roku nawiązała współpracę z Zakładami Naprawczymi Mechanizacji Rolnictwa na terenie całej Polski. Współpraca ta obejmowała regenerację części pomp wtryskowych diesla – producenta Perkins. Z biegiem lat i zmian jakie występowały w Polsce, firma nasza podejmowała nowe wyzwania i nowe współprace w zakresie regeneracji i napraw pomp wtryskowych marki Perkins i innych producentów zasilania wtryskowego.

LEW MOTO ma w swojej 30-letniej historii wiele sukcesów, certyfikatów, autoryzacji i dyplomów, które świadczą o szerokim zaangażowaniu i dużym doświadczeniu w zakresie napraw i regeneracji pomp wtryskowych marki Perkins. Kadrę pracowniczą stanowią wykwalifikowane i kompetentne osoby na serwisie i biurze, a nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne urządzenia, maszyny i stanowiska pracy oraz dział kontrolno-pomiarowy zaopatrzony w wysokiej klasy przyrządy pomiarowe, w celu precyzyjnych napraw i regeneracji pomp wtryskowych oraz zadowolenia naszych klientów.

error: Treść znajdująca się na tej stronie jest chroniona !!