LEW MOTO, Professional Diesel Center

Regeneracja i naprawa pompy Cummins

SYSTEMY PALIWA

Systemy paliwowe Cummins umożliwią spełnienie norm emisji spalin przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności i zmniejszeniu zużycia paliwa. Zaawansowane technologie pozwalają uzyskać jak najwięcej z układu paliwowego. Cummins kładzie nacisk na wzrost potencjału i efektywności paliwa i silnika, przy zachowaniu zgodności z coraz bardziej rygorystycznych norm emisji spalin. Innowacyjne układy paliwowe jak CAPS Cummins, w tym CELECT (Cummins Elektroniczne sterowanie silnikiem), wysokie ciśnienie wtrysku, bardzo wysokie ciśnienie pompy wtryskowej CAPS Cummins i Common Rail Cummins, należą do najwyższych na rynku technologii, zaprojektowanych przez zespół Cummins. Uważa się je za ważne i za jedne z najlepszych w rozwoju, wymyślonych w branży inżynieryjnej. Zarówno w nowej produkcji produktów i regeneracji komponentów firma jest kluczowym partnerem dla zastosowań silników Cummins i innych kluczowych partnerów zewnętrznych. Cummins Inc. wykorzystuje już ponad 80 lat doświadczenia w systemach w swojej bieżącej działalności. W mieście Columbus, w stanie Indiana; El Paso, Texas; i Juarez Meksyk, systemy paliwowe są produkowane w formie zarówno jako wtryskiwacz jednostkowy i wspólnych systemów zintegrowanych dla kolejnictwa, a także jako elektroniczne moduły sterujące. Firma rozszerza możliwości produkcyjne w innych częściach świata w celu zapewnienia przyszłego wzrostu i wsparcia globalnych rynków wschodzących. Nowa linia produktów i systemów paliwowych obsługuje aplikacje silników w zakresie od 8 do 78 litrów. Do regeneracji są przekazywane podzespoły od firmy, a następnie w pełni odnowione produkty po regeneracji na potrzeby serwisowe.

PROFESSIONAL DIESEL CENTER LEW MOTO wykonuje diagnostykę i testy aparatury Cummins CAPS PUMP REPAIR oraz wtryskiwaczy zintegrowanych systemowo. Naprawy w LEW MOTO pomp Cummins są wykonywane w specjalnych warunkach z zachowaniem standardów czystości i w pomieszczeniach klimatyzowanych z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych stanowisk diagnostycznych i kontrolno pomiarowych w tym HARTRIDGE AVM2PC. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych techników zapewnia bardzo dobrą obsługę klienta skracając czas naprawy do minimum.

Obsługa asortymentu do: ciągniki i kombajny, maszyny budowlane, ciężarówki Heavy-Duty, średnio ciężkie ciężarówki, School Bus, autobusy miejskie w ruchu międzynarodowym, Euro Truck and Bus, samochody użytkowe, lokomotywy. LEW MOTO dokonuje napraw oraz oferuje sprzedaż podzespołów i części nowych CUMMINS. Zapewniamy szybkie wysyłki po przez sprawdzone firmy kurierskie.

error: Treść znajdująca się na tej stronie jest chroniona !!