LEW MOTO, Professional Diesel Center

Regeneracja i naprawa pompy CAT

HISTORIA FIRMY CAT

Firma Caterpillar została założona w 1904 roku przez Benjamina Holt i Daniela Best w Ameryce. Początkowo firma nosiła nazwę Holt & Best. Do jej początkowych znaczących osiągnięć zalicza się skonstruowany pierwszy ciągnik gąsienicowy z napędem parowym oraz pierwszy ciągnik gąsienicowy z napędem benzynowym, które znalazły zastosowanie w trakcie II wojny światowej. W dniu 15 kwietnia 1925 roku zmieniono nazwę firmy na Caterpillar Traktor Co. Z biegiem lat poszerzyła swoją produkcję o równiarki, równiarki podnoszące, równiarki lemieszowe, maszyny do robienia tarasów na zboczach, generatory energii elektrycznej jak również silniki Diesla dla innych producentów maszyn budowlanych. W 1997 roku firma wysunęła się na pozycję światowego lidera w produkcji silników Diesla. W Wielkiej Brytanii i Japonii (wraz z Mitsubishi) powstały filie, specjalizujące się w produkcji maszyn i wyposażeniu dla przemysłu budowlanego i kopalnianego. W 1986 roku firmę zarejestrowano pod nazwą Caterpillar Inc. Obecnie jest ona jedną z czołowych firm produkujących maszyny HEAVY DUTY (maszyny budowlane, maszyny górnicze, agregaty prądotwórcze, silniki wysokoprężne diesel i turbiny gazowe). Firma, znana również pod skróconą nazwą CAT, posiada w swojej ofercie sprzedaży blisko 400 różnych produktów. Fabryki Caterpillar zlokalizowane są m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii, Kanadzie, Meksyku, Chinach, Indiach, Rosji, RPA i w Polsce.

Naprawa pomp CATERPILLAR w LEW MOTO
Firma LEW MOTO posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych napraw (regeneracji) podzespołów Diesela stosowanych w silnikach wysokoprężnych Caterpillar (CAT). Nowoczesny park maszynowy do diagnostyki i testów (pomp, pompowtryskiwaczy i wtryskiwaczy) oraz wysoka kultura techniczna naszej kadry serwisowej jest gwarancją satysfakcji naszych klientów.

W firmie LEW MOTO można dokonać napraw / regeneracji:

  • pompy wtryskowe rzędowe (CAT)
  • pompy wtryskowe rotacyjne (Stanadyne, Delphi)
  • pompy Common Rail (CAT / Perkins CR)
  • pompowtryskiwacze mechaniczne (CAT)
  • pompowtryskiwacze elektroniczne (CAT)
  • pompowtryskiwacze HEUI CAT (hydraulic electric unit injectors)
  • wtryskiwacze mechaniczne (jednosprężynowe, dwusprężynowe)
  • wtryskiwacze Common Rail (CAT / Perkins CR)
 

Jeżeli szukasz wysokiej jakości usług, krótkiego czasu realizacji, wsparcia technicznego, szybkiej wysyłki kurierskiej, to firma LEW MOTO zaspokoi Twoje oczekiwania.

error: Treść znajdująca się na tej stronie jest chroniona !!