LEW MOTO, Professional Diesel Center

O firmie

LEW MOTO – regeneracja i naprawa pomp wtryskowych, jednostkowych i wtryskiwaczy układów zasilania Diesel

LEW MOTO to firma specjalizująca się w profesjonalnej naprawie i regeneracji układów zasilania paliwem silników diesla. Dzięki ciągłemu rozwojowi firma LEW MOTO działa profesjonalnie od ponad 30 lat w całej Polsce i Europie. Firma stała się znana w najwyższej jakości usług i produktów. Systematyczne inwestycje pozwalają nam na ciągły rozwój oraz stale rozszerzać ofertę proponowanych usług.

Oferujemy także sprzedaż fabrycznie nowych podzespołów układów wtryskowych do silników Diesla m.in. wtryskiwacze czy pompy wtryskowe.

W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje produktów:

Sprzedaż

W celu zapewnienia kompleksowej oferty, możemy również zaproponować państwu zakup (dotyczący układów aparatury wtryskowej) fabrycznie nowych podzespołów następujących producentów:

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego

Producenci

LEW MOTO jest niezależną firmą i serwisem wykonującym diagnostykę oraz naprawy aparatury paliwowej DIESEL, także zajmuje się sprzedażą części zamiennych do silników, w których montowane są podzespoły różnych producentów. Wymienione wszystkie nazwy używane są wyłącznie w celach informacyjnych. Żadna część jak i całość treści zawartych na www należących do LEW MOTO nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody LEW MOTO. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie treści, opracowań, utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawem.

Satysfakcja

0 %

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

Wykorzystując najnowocześniejsze maszyny i technologię światową (m.in. CNC Ocuma Multus) możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług.

Wytwarzanie

Produkujemy części Diesla, które nie występują na rynku lub są trudno dostępne w zakupie. Podczas naprawy korzystamy również z oryginalnych części zamiennych.

Autoryzacja

Od 1998 r. posiadamy autoryzację serwisu Stanadyne w zakresie naprawy aparatury paliwowej.

Certyfikat

Firma posiada certyfikat największej inwestycji i wyposażenia w latach 2006-2013. Systematycznie wprowadzamy innowacje oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Jakość

LEW MOTO stosuje w swojej firmie politykę jakości, która obejmuje cały szereg czynności kontrolno-pomiarowych podczas naprawy i testów każdego podzespołu. Dzięki temu możemy zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi oraz wsparcie techniczne.

Sprzedaż

Prowadzimy również sprzedaż fabrycznie nowych podzespołów (dotyczących układów aparatury wtryskowej) światowych producentów zapewniając konkurencyjną cenę. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Bosch.

Warunki dostawy

Szeroka i profesjonalna kadra pracownicza w połączeniu z maksymalnym wykorzystaniem możliwości logistycznych, pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie napraw podzespołów. Współpraca z wiodącymi firmami kurierskimi zapewnia dostawę naszych produktów w 24h od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli klient chce wysłać do nas uszkodzoną część/podzespół, służymy pomocą w postaci zamówienia kuriera, który pojawi się u Państwa by odebrać paczkę*. *Oferta ograniczona terytorialnie.

Warunki handlowe

Głównym profilem działalności firmy jest naprawa i regeneracja dostarczonych nam podzespołów układów zasilania silników Diesla. Oferujemy także zakup produktów regenerowanych – w trybie wymiany. Dopełnieniem oferty jest możliwość kupna fabrycznie nowych podzespołów. W zależności od formy przyjętego zlecenia – naprawa, regeneracja, zakup – udzielamy stosownej gwarancji od 6-12 a nawet 24 miesięcy.

Reklamacje

Posiadamy własny system szczegółowego rozpatrywania reklamacji. Każdy przypadek reklamacji jest rozpatrywany indywidualnie, przy czym priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta. Reklamacja jest wnikliwie przeprowadzana przez fachowców analizujących uszkodzenia, aby udzielić precyzyjnej informacji o możliwych przyczynach powstania usterki lub awarii.
error: Treść znajdująca się na tej stronie jest chroniona !!