HISTORIA FIRMY Yanmar

Firma Yanmar powstała w Japonii w 1912r, natomiast w roku 1989 r. ustanowiła spółkę z firmą AMMANN i obrała nazwę Grupa Yanmar, posiada fabrykę we Francji, która jest producentem minikoparek. Yanmar stał się wyłącznym importerem maszyn Yanmar na rynek europejski.

Podstawowym zakresem działalności Grupy Yanmar jest m.in. projektowanie i konstruowanie maszyn i urządzeń budowlanych, obejmujących mini i midi koparki, ładowarki kołowe oraz wysokoprężne silniki, które to posiadają pompy wtryskowe diesel - marki Yanmar, stosowane w maszynach rolniczych i budowlanych.

Firma Yanmar posiada długą historie produkcji również małych silników diesla, które posiadają pompy wtryskowe diesla- marki Yanmar, stosowane w różnych modelach mini traktorków.

Marka Yanmar znalazła również odbiorców na rynku Polskim, gdzie wiele się dzieje, jak chociażby budowy dróg, czy infrastruktury telekomunikacyjnej. W Polsce główny rynek stanowią trzy grupy maszyn:
  • 0,5 - 2 t np minikoparka SV18
  • 3,5 - 4 t minikoparka ViO 33
  • 8 t minikoparka ViO 80
  • agregaty THERMO KING
Na polski rynek rocznie wpływa znacząca znacząca ilość maszyn kompaktowych. Maszyny te oparte są na układach zasilania wtryskowego diesel - pompy wtryskowe marki Yanmar.

Naprawy pomp wtryskowych YANMAR W LEW MOTO
Firma LEW MOTO w swojej wieloletniej historii posiada również współpracę z korporacją obsługującą rynek międzynarodowy maszyn producenta Yanmar, które to występują w układach zasilania wtryskowego diesel. LEW MOTO dokonuje napraw oraz regeneracji pomp wtryskowych, które to występują w tych układach zasilania. Firma nasza działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie w naprawach oraz regeneracji pomp wtryskowych Yanmar. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zakładami, serwisami i firmami. Dysponujemy fachowymi pracownikami na serwisie i biurze, posiadamy profesjonalne stanowiska do przeprowadzania napraw i regeneracji pomp wtryskowych Yanmar.

Zapraszamy wszystkich wymagających, którzy posiadają maszyny budowlane, rolnicze oraz agregaty marki Yanmar.

LEW MOTO jest niezależną firmą i serwisem wykonującym diagnostykę oraz naprawy aparatury paliwowej DIESEL, także zajmuje się sprzedażą części zamiennych do silników Yanmar. Yanmar oraz wszystkie inne nazwy marek używane są wyłącznie w celach informacyjnych. LEW MOTO nie jest w żaden sposób powiązana z Yanmar ., ani z innymi firmami należącymi do grupy Yanmar, jak również podmiotami z nimi związanymi. Żadna część jak i całość treści zawartych na www należących do LEW MOTO nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody LEW MOTO. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie treści, opracowań, utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawem.