HISTORIA FIRMY New Holland

Firma New Holland, istniejąca od 1895 r., została założona przez Abe Zimmermana, który otworzył zakład naprawy maszyn w mieście New Holland - stąd nazwa firmy. New Holland ma na celu dostarczać rozwiązania zwiększające efektywność i wydajność dzięki nowym technologiom. Od roku 2006 New Holland pracuje nad promowaniem paliw odnawialnych, systemów obniżających emisję wydalanych paliw oraz techniką rolniczą, która nie zaburza ekologii. New Holland oferuje szerokiej grupie odbiorców łatwe w obsłudze ciągniki, maszyny żniwne i sprzęt do załadunku/rozładunku. Firma bardzo dobrze łączy najszerszą na świecie ofertę sprzętu rolniczego z częściami i usługami serwisowymi, dostosowaną do potrzeb klientów.

Firma LEW MOTO, która działa w Polsce od 1984 r. posiada już spore doświadczenie w zakresie napraw i regeneracji podzespołów silników wysokoprężnych marki New Holland. Posiadamy nowoczesny park maszynowy do diagnostyki, napraw, regeneracji i testów podzespołów silników wysokoprężnych, również dla marki New Holland. Firma nasza dysponuje wykwalifikowaną technicznie kadrą w serwisie i biurze. W ciągu swej długoletniej działalności nabyliśmy szerokie doświadczenie, certyfikaty, dyplomy i autoryzację - wszystko to jest gwarancją zadowolenia naszych klientów.

W firmie LEW MOTO można dokonać napraw i regeneracji:
  • pompy jednostkowe
  • pompy rotacyjne DP Delphi
  • pompy promieniowe VP Bosch
  • pompy PF (z obcym napędem)
  • pompy CAPS (rozdzielaczowe)
  • pompy rzędowe
  • wtryskiwacze

LEW MOTO jest niezależną firmą i serwisem wykonującym diagnostykę oraz naprawy aparatury paliwowej DIESEL, także zajmuje się sprzedażą części zamiennych do silników New Holland. New Holland oraz wszystkie inne nazwy marek używane są wyłącznie w celach informacyjnych. LEW MOTO nie jest w żaden sposób powiązana z New Holland ., ani z innymi firmami należącymi do grupy New Holland, jak również podmiotami z nimi związanymi. Żadna część jak i całość treści zawartych na www należących do LEW MOTO nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody LEW MOTO. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie treści, opracowań, utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawem.