HISTORIA FIRMY CASE

Założycielem firmy CASE w roku 1842 był Jerome Case, który zaczął od produkcji młockarni. Z biegiem czasu firma zasłynęła na cały świat z konstrukcji i wykorzystywaniu maszyn parowych w rolnictwie. Do roku 1912 firma CASE zasłynęła jako największy producent sprzętu do budowy dróg, a do połowy lat 90 XX w. Case stał się głównym producentem sprzętu budowlanego kategorii "light" oraz "medium". W 1869 Case wyprodukował pierwszy traktor z silnikiem parowym, a w roku 1905 pierwszy silnik spalinowy, natomiast w 1911 r. pierwszy traktor z silnikiem spalinowym. Na przestrzeni dziesięcioleci Case wprowadził zmiany w swoich produktach i usługach i stał się producentem światowych technologii w silnikach wysokoprężnych, wyróżniających się niskim zużyciem paliwa i wysoką mocą, które to są stosowane na całym świecie w rolnictwie, budownictwie, przemyśle, pracach komunalnych miejskich.

Firma LEW MOTO od wielu lat dokonuje napraw i regeneracji podzespołów zasilania wtryskowego silników wysokoprężnych Diesel, które stosuje się w maszynach marki CASE. Posiadamy światowej klasy sprzęt i wyposażenie serwisu oraz wykwalifikowaną i wyszkoloną technicznie kadrę. Jesteśmy przygotowani sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających.

Naprawa pomp wtryskowych CASE w LEW MOTO
W firmie LEW MOTO dokonujemy napraw oraz regeneracji następujących podzespołów:
  • naprawa i regeneracja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy CASE do maszyn rolniczych, żniwnych, budowlanych, załadunkowych i komunalnych.
CASE montuje w swoich urządzeniach podzespoły nowatorskie od wielu lat do chwili obecnej. Świadczy o tym zastosowanie pomp wtryskowych takich jak AMERICAN BOSCH oraz CUMMINS CAPS. Wprowadzenie wysokojakościowych i skomplikowanych podzespołów zasilania wtryskowego Diesel powoduje polepszenie kultury pracy silników oraz chroni środowisko naturalne. W naszym serwisie posiadamy bogate wyposarzenie stanowisk diagnostycznych, parku maszynowego oraz dużego magazynu części zamiennych. Daje to możliwości giagnostyki, testów kontrolnych, napraw bieżących i odbudowy technologicznej skomplikowanych podzespołów. W LEW MOTO stosujemy zaawansowaną technologię aby sprostać obsłudze technicznej i wykonać działania naprawcze skomplikowanych podzespołów Diesla.

LEW MOTO jest niezależną firmą i serwisem wykonującym diagnostykę oraz naprawy aparatury paliwowej DIESEL, także zajmuje się sprzedażą części zamiennych do silników CASE. CASE oraz wszystkie inne nazwy marek używane są wyłącznie w celach informacyjnych. LEW MOTO nie jest w żaden sposób powiązana z CASE, ani z innymi firmami należącymi do grupy CASE, jak również podmiotami z nimi związanymi. Żadna część jak i całość treści zawartych na www należących do LEW MOTO nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody LEW MOTO. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie treści, opracowań, utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawem.