Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu zarówno klientów indywidualnych jak i firmy posiadające flotę pojazdów, maszyn rolniczych, budowlanych, taboru kolejowego oraz jednostek pływających i morskich oraz agregatów prądotwórczych. Odpowiedni układ stanowisk diagnostyczno-pomiarowo-naprawczych pozwala w jednym czasie dokonywać napraw różnego rodzaju podzespołów.

Serwis ma na celu ciągły postęp w rozszerzaniu oferty usług związanych z regeneracją podzespołów. Nasz klient ma możliwość dokładnej weryfikacji źródła problemu. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz wyposażenie serwisu w odpowiednie maszyny i przyrządy kontrolno-pomiarowe gwarantują właściwą ocenę sprawności podzespołów.

Mając na uwadze skomplikowaną i rozwijającą się technologię układów paliwowych firma LEW MOTO szybko reaguje na wprowadzanie nowych technologii i jest związana z siecią autoryzowanych serwisów. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, odpowiednio przeszkolonej kadrze i spełnieniu wymaganych standardów firma LEW MOTO otrzymała uznanie i stała się partnerem dla autoryzowanych serwisów pojazdów, zakładów naprawczych i remontowych silników oraz dla niezależnych małych firm.

Oferujemy następujący zakres usług:

  • Testy kontrolne
  • Weryfikacje szczegółowe
  • Regeneracje podzespołów układów zasilania Diesel
  • Wytwarzanie a także odtwarzanie na specjalistycznej obrabiarce części skomplikowanych i precyzyjnych z dokładnością do 0,001 mm niezbędną w komponentach Diesla
SERWISY MIĘDZYNARODOWE LEW MOTO używają kluczy najwyższej jakości, aby zapewnić staranny montaż.